top of page

YONRIN CHANNEL Group

Public·34 members

[Поточно предаване] IMT Вождовац гледай на живо 6 август 2023


52 Ренофа Ямагучи Оита Тринита Роасо Кумамото Мито Холихок 3. 33 Теспакусатсу Гунма Точиги СК Токушима Вортис Джеф Юнайтед Чиба 3. 20 13:30 Чеджу Юнайтед Кануън 1. 86 Кимчхон Сангму Съннам 3. 78 4. 65 14:00 Лестър Ковънтри 5. 42 Дания - Първа Дивизия Нествед Сьондерийске (0 - 3) Украйна - Първа Лига Нива Тернопол Прикарпатие Ивано-Франкивск 2. 65 Швеция - Първа Дивизия - Север Далкурд Умео ФК 1. 58 Виетнам - Група за Титлата Биндин Хонглин Ха Тин 4. 46 Тханхоа Виетел Германия - Втора Бундеслига 14:30 Карлсруе Хамбургер Магдебург Айнтрахт Брауншвайг 3. 82 Нюрнберг Хановер 96 Улм 1846 Саарбрюкен Андерлехт Роял Антверпен 2.




35 23:15 АДТ Тарма Спортинг Кристал 2. 63 3. 18 23:30 Кумбая Гуаякил Сити 1. 93 Завършили мачове 00:00 Край Спорт Ресифе PE Гремио Новоризонтино SP 3. 99 Колумбия - Примера А Клаусура Унион Магдалена Хуниор Баранкиля Гуанакастека Сан Карлос Хондурас - Национална Лига Апертура Депортиво Хенесис Мотагуа Тегусигалпа 3. 57 1. 87 00:10 Чакарита Хуниорс Тристан Суарес 1. 54 3.


Лига Жилина Б 5 - 3 Хумене Слован Братислава Б Петржалка Братислава 3. 29 ШТК 1914 Шаморин 2 - 5 Пухов 3. 43 Спарта Прага Б Хрудим 1. 73 Индия - Купа Дюран 12:00 Делхи Хайдарабад Япония - Джей1 Лига Кашима Антлърс Консадол Сапоро Япония - Джей2 Лига В-Варен Нагазаки Иваки Вентфорет Кофу Звейген Канадзава 3. 55 Токио Верди Шимизу Ес-Пулс 2. 76 2. 38 12:30 Йокохама ФК Висел Кобе 5. 22 3. 95 1. 57 Южна Корея - К-Лига 1 13:00 Чонбук Хюндай Моторс Инчхън Юнайтед Южна Корея - К-Лига 2 Сеул Е-Ланд Кьонсан Кавазаки Фронтейл 3 - 4 Гамба Осака 1. 77 Киото Санга Кашива Рейсол Саган Тошу Ависпа Фукуока Серезо Осака Токио Урава Ред Даймъндс Йокохама Ф-Маринос Джубило Ивата Вегалта Сендай Омия Ардижа Блаублиц Акита 2.


[hd на живо>>] IMT Вождовац на живо 06.08.2023 2022-10-12


21 Олимпия Тегусигалпа Реал Еспаня 1. 67 3. 42 4. 35 04:05 Канкун Корекаминос УАТ 2. 40 04:20 Индепендиенте Меделин Енвигадо 5. 37 05:00 Кселаху Комуникасионес Мунисипал Либерия Перес Селедон Уолтър Ферети Манагуа Атлетико Мадрид Севиля 05:15 Спортинг Сан Хосе ЛД Алахуеленсе 3. 35 1. 79 06:05 Симаронес де Сонора Дорадос де Синалоа 4. 37 6. 45 11:15 Сигма Оломоуц Б Простейов Австрия - Втора Лига 11:30 Фърст Виена Щурм Грац II 1. 88 Словакия - 2.


ФК Вождовац на живо | Футбол, Сърбия - Flashscore.bg


(ТЕЛЕВИЗИЯ НА ЖИВО!!) IMT Вождовац гледай - UMGASS


Швейцария ще може да се поздрави с класиране напред и при равен резултат, но "часовникарите" също ще следят какво се случва в Лусаил, където Камерун ще преследва своя последен шанс срещу големия фаворит. В сравнително заплетената ситуация в групата трябва да вземем под внимание и броя на картоните, ако се стигне до момент, при който този показател трябва да определи крайното подреждане - Сърбия е с пет жълти картона на сметката си, докато швейцарците и камерунците са с по три.


27 2. 71 Румъния - Лига I 18:15 66' Петролул Плоещ Фарул Констанца 2. 86 3. 12 2. 37 Полша - Екстракласа 18:30 52' Заглембие Любин Лех Познан 3. 76 3. 40 1. 91 53' Кубан Краснодар Волгар Астрахан 2. 33 3. 00 Южна Африка - Висша Лига 55' Кейптаун Сити Полокване Сити 1. 59 5. 47 България - Първа ПФЛ 18:45 ПЛ ЦСКА София Славия 1. 31 4. 54 9. 38 Унгария - НП I МОЛ Фехервар Ференцварош 3.


66 3. 06 22:30 Сан Мартин Сан Хуан Ол Бойс Буенос Айрес 1. 71 5. 14 Венецуела - Примера Дивисион Карабобо Валенсия Метрополитанос Еквадор - Серия А Втора Фаза 23:00 Барселона Гуаякил Гуаласео 1. 32 4. 95 8. 09 Мушук Руна Индепендиенте дел Вале 1. 95 Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Олимпия Асунсион Гуарани Асунсион 1. 69 Карлос А. Манучи Универсидад Сезар Валехо 2.


52 3. 97 5. 08 02:10 Алварадо Мар дел Плата Дефенсорес де Белграно 2. 75 Депортиво Перейра Бояка Чико 2. 19 03:00 Палмафлор дел Тропико Ориенте Петролеро Флуминензе RJ Палмейрас SP 2. 45 Сантос де Гуапилес Мунисипал Гресия 04:00 Депортиво Ла Гуайра Минерос де Гуаяна 1. 46 5. 96 Алианса Лима Универсидад де Кахамарка 1. 23 5. 50 11.


12 3. 56 1. 64 Чили - Примера Дивисион 12' Нубленсе Чилан Кобресал Ел Салвадор 2. 16 2. 53 Майорка Специя Наполи Аугсбург 1. 43 4. 33 5. 69 13' Новара Сампдория 5. 18 4. 02 1. 50 Грузия - Висша Лига 20:00 Отл Дила Гори Динамо Тбилиси 2. 60 2. 41 Израел - Тото Купа Бней Сахнин Апоел Хадера 2. 29 3. 01 Шамрок Роувърс Корк Сити 1. 34 7. 77 Диферданж Фола Еш 1. 37 4. 42 6. 00 Петрокуб Хинчещ Шериф Тираспол 3. 45 2. 00 ПФК Сочи Ахмат Грозни 3.


62 16. 44 1. 02 Норвегия - Елитсериен Од БК 3 - 0 Стабек (2 - 0) 2. 24 3. 32 3. 03 Сандефьорд 4 - 1 Сарпсборг 08 (2 - 1) 4. 44 4. 26 Тромсьо Лилестрьом 2. 26 2. 96 ХамКам Бран Берген 4. 00 1. 75 Хаугесунд Розенборг (1 - 0) 2. 72 2. 42 Русия - Първа Лига Нефтехимик Нижнекамск 0 - 1 Черноморец Новоросийск 2. 10 3. 15 3. 63 81' Родина Москва СКА-Хабаровск 3. 58 4.


68 00:30 Индепендиенте Петролеро Аурора Кочабамба 3. 23 Гояс GO Форталеса CE Интернасионал RS 2 - 2 Коринтианс SP Универсидад Католика Аудакс Италяно Сантяго 01:00 Ипиранга RS Бруске SC 2. 84 Ремо PA Волта Редонда RJ Депортиво Михко Антигуа ГФК 2. 57 01:15 Португеза Акаригуа Монагас Матурин 3. 05 02:00 Ел Национал Кито Аукас Кито 2. 10 Канада - Премиер Лига Атлетико Отава 3 - 3 Йорк Юнайтед 3. 07 Никарагуа - Лига Примера Апертура УНАН Манагуа Индихенас де Матагалпа Спортиво Лукеньо Ресистенсия 1. 85 Лобос УПНФМ Тегусигалпа Реал Сосиедад Токоа 3. 38 3. 87 Бетис Реал Сосиедад 02:05 Минерос де Сакатекас 5 - 1 Тласкала 1.


65 3. 28 Войводина Нови Сад Партизан Белград 2. 97 Аржентина - Примера Насионал - Зона А Гилермо Браун Сан Мартин Тукуман 2. 15 Гватемала - Лига Насионал Апертура Гуастатоя Сакапа 1. 66 4. 56 Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Картахинес Пунтаренас 1. 61 3. 59 Аполон Лимасол Пафос 2. 64 3. 36 Бургос Алавес Кастейон Албасете Неа Саламина Анортозис 2. 34 20:15 Кортрийк Сент Трюиден 2. 79 2.


Байя - Коринтианс | Futbol TV


62 3. 61 4. 77 Беларус - Първа Лига Орша Нива Долбизно България - Втора ПФЛ 87' Лудогорец Разград II Струмска Слава Радомир 1. 68 3. 74 4. 64 Казахстан - Висша Лига Актобе 4 - 2 Кайрат Алмати (2 - 2) 1. 96 3. 21 3. 37 Латвия - Вирслига Валмиера 2 - 1 Метта ЛУ Рига 1. 27 5. 19 8. 56 Супер Нова Рига 1 - 4 Рига ФК 53.


[[[ПОТОК НА ЖИВО*]((]] IMT Вождовац гледате мача на


09 3. 52 Босна и Херцеговина - Висша Лига 22:00 Вележ Мостар ГОШК Габела 4. 75 7. 96 Хърватска - Първа Лига Риека Истра 1961 1. 51 3. 96 5. 52 Атлетико Митре Атланта Буенос Айрес 2. 99 Атлетико Рафаела Браун Адроге Индепендиенте Ривадавия Депортиво Риестра 1. 98 Боливия - Примера Дивисион Реал Санта Крус Роял Пари Санта Крус 2. 21 Бразилия - Серия А Васко да Гама RJ Гремио RS 2. 43 Сао Пауло SP Атлетико MG 3. 11 3. 66 Бразилия - Серия C - Група А Алтос PI Пайсанду PA Наутико PE Сентро Спортиво Алагоано AL 1. 89 Операрио PR Сао Бернардо SP 1. 80 Евертън Виня дел Мар Коло-Коло Сантяго 2. 58 Елче Парма 2. 77 Кадис Лече 22:05 ИМТ Нови Белград Вождовац Белград 2.


[HD НА ЖИВО<] Сепси ЦСКА гледаме по ТВ 29 юни 2023


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members